30 czerwca 2011

Cross Stitch Crazy & Somebunny To Love

Jakiś czas temu wysłałam do redakcji Cross Stitch Crazy maila z listem i zdjęciami moich prac-kartkami na Dzień Matki. Długo się nie odzywali i już straciłam nadzieję na publikację. A wczoraj dostałam maila z wiadomością, że mój list ukaże się w najnowszym numerze!
Za to dziś kolejna niespodzianka, bo oto ten najnowszy numer znalazł się w mojej skrzynce! Zupełnie zapomniałam skasować prenumeratę na kolejne trzy numery;) Ale to dobrze, bo ta gazetka w sklepach ukaże się dopiero za jakiś tydzień. A dzięki prenumeracie już dziś mogę się Wam pochwalić:)
Oto gazetka:


i dodatek do niej:


oraz mój list:


A żeby jeszcze hafciarsko było-dwa słowa o mojej nowej robótce.
W pierwszym numerze TWOCS który tu kupiłam jako dodatek do gazetki dołączono cudny kalendarz z czterema wzorami króliczków Somebunny To Love. Kalendarz zdobił ścianę przez wiele miesięcy, aż zachciało mi się jeden z tych obrazków w końcu wyszyć:) Mój wybór padł na Follow My Leader:


A tyle wyszyłam wczoraj:


PS. W odpowiedzi na Wasze komentarze: tak, zdarza mi się wyszywać po nocach:D Rzadko chodzę spać wcześniej niż o 1;)

28 czerwca 2011

Mobile home

RR domkowe jest bardzo wciągające:D Nie mogłam nie wyszyć od razu drugiego obrazka, tym razem na kanwie Haneczki:)
Jutro kanwa poleci w świat:)

26 czerwca 2011

Home delivery

Tak jak ostatnio wspominałam-dołączyłam do RR domkowego organizowanego przez Mamuśkę:) Miałam się od razu zapisać do tej zabawy, ale jakoś nie wyszło i bardzo żałowałam, że nie zdecydowałam się. Ale trafiła się druga szansa i z niej po prostu MUSIAŁAM skorzystać:D

Pierwszy domek na mojej kanwie już jest:) Ale co ja z tym miałam... takie maleństwo, a ze trzy razy się pomyliłam i było trochę prucia... przy banerku też było prucie, a przy liniach oddzielających poszczególne obrazki najwięcej się naprułam:( Myślę jednak, że było warto się "pomęczyć":

Aktualnie na tamborku kolejny domek, bo wczoraj dostałam przesyłkę od Summer z kanwą Haneczki:)

24 czerwca 2011

Spóźniony prezent urodzinowy

O tym, że go dostanę wiedziałam już w niedzielę. Niestety ebayowy sprzedawca miał jakieś problemy i przesyłka się opóźniła:( A Mąż tak się starał, żeby było na czas... Dziś dopiero dotarło do mnie to cudeńko:Obrazek nie jest duży (9x9 cm), ale niestety będzie musiał poczekać na swoją kolej...

Dotarła do mnie także zakładka z forumowej wymianki, ale pokażę ją dopiero po zakończeniu zabawy. Zdradzę tylko, że bardzo bardzo bardzo mi się podoba:)

Dopiero dzisiaj wysłałam Gabrysi nagrodę za wygrane candy, bo czekałam na pojawienie się w sprzedaży nowego numeru TWOCS. Oto (prawie cała) zawartość paczuszki:


EDIT:
Misiabe zorganizowała zabawę w łapanie licznika i m.in. mnie udało się go złapać:):):)

23 czerwca 2011

Karteczki

Dziś Dzień Ojca. Z tej okazji zrobiłam taką oto karteczkę dla mojego Męża (od naszej Córeczki, oczywiście:D):


Niedawno powstały także karteczki imieninowo-urodzinowe.
Dla mojej Mamy:


oraz mojej Matki Chrzestnej:

21 czerwca 2011

19 czerwca 2011

Happy Birthday to... me! I wyniki candy

Urodzinowo dziś u mnie:) Dziękuję wszystkim za pamięć i piękne życzenia:) Takie oto piękne kartki trafiły w tym tygodniu do mojej skrzynki (czekam jeszcze na jedną-od Ivony).
Pierwsza przywędrowała od dorotanes (która chyba nie ma bloga) w ramach akcji uwolnij pocztówkę:


Wczoraj natomiast dostałam przesyłkę od Gabrysi: piękną kartkę, książkę i przydasie:) Karteczka jest przeurocza, a książka zapowiada się bardzo ciekawie:) I przydałaby się do niej nowa zakładka:D


Dziękuję Wam z całego serca:):):)

* * *

Tak jak obiecałam-dziś losowanie w moim urodzinowym candy. Dziękuję wszystkim osobom, które zechciały wziąć w nim udział:)
A szczęśliwą zwyciężczynią jest...


czyli... GABRYSIA :)
Gratuluję i oczywiście proszę o kontakt:)

* * *

A z hafciarskich spraw: czwarta myszka już na ukończeniu (no nie mogę się od nich oderwać!), zapisałam się też na RR domkowe organizowane przez Agnieszkę (zastępuję jedną uczestniczkę) :)

17 czerwca 2011

Row of Sugar Plum Mice ~3~

Jest i trzecia:DByły sobie myszki trzy...


Na razie robię sobie przerwę z myszkami, bo czeka mnie kilka mniejszych wzorków do wyszycia, a poza tym mam już w planach coś większego;)

Dostałam dziś kolejny numer TWOCS z przeuroczym dodatkiem:)Dotarła do mnie także kanwa Beaty. Ale podejrzewam, że raczej nie wyszyję jej tego Puchatka...

15 czerwca 2011

Row of Sugar Plum Mice ~1~

Jakiś czas temu zapisałam się na myszkowy SAL u myszeczkuni :)
Długo nie mogłam się zabrać za wyszywanie, bo najpierw nasz wyjazd, a potem zastanawianie się na jakiej kanwie najlepiej będzie mi krzyżykować. Zdecydowałam się w końcu na Aidę Zweigart 16 ct. w kolorze pastelowego różu. I muszę przyznać, że już jestem zadowolona z efektu:)
Oto pierwsza myszka, do której z pewnością lada chwila dołączą kolejne, bo wzorek jest bardzo wdzięczny-wyszywa się go szybko i przyjemnie:* * *
Dziękuję za Wasze odpowiedzi na temat mojego ostatniego zakupu-czyli jak się okazuje kanwy rustico. Moje pytanie o kanwę marmurkową wzięło się stąd, że do tej pory żadnej z takich kanw nie widziałam na żywo i nie byłam pewna którą właściwie kupiłam. Na razie nie mam pomysłu na jej wykorzystanie, ale podejrzewam, że to też się wkrótce zmieni;)

13 czerwca 2011

Wspomnień czar ~1~

W czasie urlopu w Polsce udało mi się w końcu sfotografować jedną z moich dawniejszych prac. Jest to prezent dla moich Teściów-obraz wyszyty w 2007 r.

10 czerwca 2011

Komunijnie

Wróciłam:) Co prawda już w poniedziałek w nocy, ale jakoś nie miałam weny do pisania.
Po powrocie zabrałam się za wykończenie pamiątki komunijnej, tak aby była gotowa na jutro.
Oto efekty:


i po oprawieniu:


Moje wczorajsze zakupy (a pojechałam tylko po passe-partout i antyramę):I moje pytanie do Was: czy to jest kanwa marmurkowa???

* * *
Dziękuję za liczny udział w moim candy:) 

01 czerwca 2011

Candy urodzinowe

Przyszła pora na moje drugie candy, bo i okazje są dwie: właśnie piszę setny post, 
a za niecałe 3 tygodnie obchodzę urodziny:)
Mam nadzieję, że i tym razem znajdzie się wiele osób chętnych 
do świętowania razem ze mną:)

Zasady:
- tym razem do udziału zapraszam tylko osoby posiadające bloga
- komentarz pod tym postem = chęć udziału w zabawie
- proszę o umieszczenie na swoim blogu zdjęcia z linkiem do tego posta
- zgłoszenia do 18 czerwca do północy, losowanie 19 czerwca- w dniu moich urodzin
- do wygrania NIESPODZIANKA :)

Zdjęcie stąd.
Zapraszam do zabawy i życzę powodzenia:)


* * *
PS. Dziękuję w imieniu Dorotki za wszystkie życzenia:) Kochane jesteście:)