poniedziałek, 29 sierpnia 2011

TUSAL sierpniowy

Oto nadszedł dzień pierwszego nowiu. Czas, aby pochwalić się zawartością słoiczka:) Ten, który ja przeznaczyłam do zabawy ma wysokość 10cm, a obwód 28cm. Wieczko na razie nieozdobione, ale do następnego nowiu na pewno coś wymyślę:)
Tyle niteczek udało mi się zgromadzić od początku zabawy:


I teraz pytanie do Organizatorki i Współuczestniczek: co teraz z tymi niteczkami? Dokładać kolejne do słoja (bo od rana jeszcze mi troszkę przybyło)? Wyrzucić te i gromadzić następne od nowa?

Dziękuję za przemiłe komentarze pod ostatnią notką:) Ten alfabet wyszywa się ekspresowo a przy okazji naprawdę cieszy oko:) 
Dla zainteresowanych magnesem z metra: kupiłam go tutaj.

-------------
Edit:
Słowa Barbary bardzo mnie zastanowiły... moje niteczki w życiu nie będą takie króciutkie, bo ja takimi nie umiem wyszywać;) Dlatego są nieco dłuższe. I jest ich dużo, bo w ostatnim czasie robię kilka rzeczy na raz.
Dziękuję za Wasze podpowiedzi - niteczek nie wyrzucam tylko konsekwentnie dodaję nowe:D Ugniotłam je trochę i rzeczywiście jeszcze sporo się zmieści:D A jak zacznie brakować miejsca, to rozejrzę się za czymś większym;)

10 komentarzy:

 1. Kochana, jesteś bardzo rozrzutna, moje niteczki mają najwyżej 1-2 cm;-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, początek zabawy, a ja już jestem zmartwiona. Tutaj widzę prawie pełny słoik nitek, a u mnie dno nie jest zakryte. Chyba muszę dociąć nitek przed pierwszą TUSALOWĄ odsłoną :))

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładamy dalej do kolejnych nowiów :) A później w grudniu zobaczymy ile to mulin (w kawałkach) wyrzucamy :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba pobijesz niteczkowy rekord!:) Ścinków nie wyrzucamy! Jak je ugnieciesz to jeszcze sporo się zmieści:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. A może spróbuj większy pojemniczek? Np. jakąś szklaną butelczynę? ;> Ja mam buteleczkę, bo też się boję, że mi słoiczka nie starczy ^^'

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę że te nasze słoiczki to niezłe łakomczuszki-sporo już zjadły:)

  OdpowiedzUsuń
 7. U Ciebie to już poważna produkcja ścinkowa ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szaleństwo niteczkowe u Ciebie. Zapełnia się słoiczek, zapełnia ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Sloj juz prawie pelny u Ciebie :) Widac, duzo robotkujesz :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad :)