11 października 2020

10 lat bloga i wyniki candy

W czasach, kiedy Facebook nie był tak popularny, a Instagram chyba w ogóle nie istniał - wśród rękodzielników (a hafciarek w szczególności) bardzo popularne były blogi. 

Pierwszego posta na tym blogu opublikowałam 11 października 2010 roku. Dziś na liczniku mam 1163 posty, ponad 15,7 tysięcy komentarzy, 460 obserwatorów i prawie 700 tysięcy wyświetleń.

Miesiąc temu ogłosiłam rocznicowe candy. Poprosiłam Was wtedy o napisanie, dlaczego do mnie zaglądacie. Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi! Ogromnie mnie cieszy, że mogę być dla Was inspiracją i że przez te lata mogłyście się czegoś ode mnie nauczyć :) Te wpisy utwierdziły mnie w tym, że warto blogować :) Nachodzą mnie czasem głupie myśli - że FB i IG są popularniejsze, że lepiej tamtym platformom poświęcić czas, że blogi to przeżytek. Szkoda jednak byłoby mi tych lat spędzonych z moimi Czytelniczkami. W końcu to dzięki "Rękodziełu Hanulka" poznałam wiele z Was (w tym moją bratnią krzyżykową duszę - Kasię), wiele się nauczyłam i spróbowałam (choćby wyszywania na lnie).

Obecnie mam wrażenie, że popularność blogów znacznie zmalała :( Wierzę jednak, że nadal zaglądacie do mnie z przyjemnością, nawet jeśli nie zostawiacie komentarzy ;) Dziękuję Wam za każdy pozostawiony po sobie ślad :*

* * *

A teraz pora na ogłoszenie zwycięzcy rocznicowego candy. W losowaniu pomogła mi moja córka Marysia:


Serdeczne gratulacje dla Pauliny! To jedna z moich instagramowych znajomych :) Jej hafciarskie poczynania możecie obserwować -> TUTAJ.

Proszę o kontakt mailowy -> hanulek83@gmail.com

17 komentarzy:

 1. Gratulacje dla Paulin. Zawsze miło się czyta twój blog. Mimo, że nie zostawiam wielu komentarzy, to często zaglądam do ciebie :).
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogromne gratulacje dla zwyciężczyni no i dla ciebie również za prowadzenie bloga, za wszystkie porady które dla mnie były inspiracją. Ja też prowadzę bloga i ciągle zastanawiam się czy dalej pisać posty, pokazywać moje prace ale jestem wytrwała i ciężko by mi było rozstać się z moją pasją.

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję :) Niech robótki i blogowanie nadal sprawiają Ci przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wytrwałości w prowadzeniu bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję 10 lat blogowania :) Piękna rocznica :) Bardzo dziękuję za udział w zabawie i gratuluję Paulina wygranej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna rocznica! Gratuluję i życzę kolejnych twórczych lat.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla Pauliny, a Tobie Haniu życzę wytrwałości i kolejnych owocnych lat w blogowym świecie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla Pauliny! Ja nie ogarniam Istagramu, Fb jest jak chcę wrzucić coś szybko bez zbędnego pisania, tak jak ostatnio tu egzamin, tu magisterka, tu dzieciaki oba chore, a chciałam pracę do wyzwania zgłosić, klik zdjęcie, klik banerek, kilk zgłoszenie. Blog wymaga więcej poświęcenia, tym bardziej teraz, gdy po zmianach na blogspot, trzeba ustawiać każde zdjęcie z osobna. Ale lubię to, i ja nie opuszczę swojego blogowego świata, bo go bardzo lubię, mimo że mało osób komentuje czy wchodzi, dla mnie liczy się, że to jest moja cząstka siebie, gdzieś zapisana, i zostanie nawet jak mnie tu nie będzie, nawet do końca świata.

  OdpowiedzUsuń
 9. Haniu serdecznie gratuluję 10 rocznicy i życzę jeszcze wielu owocnych lat w blogosferze.
  Gratulacje dla Pauliny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję tak pięknej rocznicy. Życzę jeszcze wielu lat w blogowym świecie. Ja nie lubię FB , a Instagram to tylko zdjęcia ja lubię przeczytać jak haft powstawał i coś o autorze pracy. Dlatego zaglądam na zaprzyjaźnione blogi chociaż nie zawsze mam czas na codzienne odwiedzanie bardziej z doskoku przeglądam cały miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dla Pauliny 😀 i dla Ciebie Haniu także za wielką porcję hafciarskich inspiracji 😗

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję tej systematyczności, tego czasu i tak merytorycznie dobrych porad prawie w każdym wpisie.
  U mnie w lutym mija 10 lat.
  Mam te same dylematy na temat dalszej kontynuacji bloga ale to moje miejsce, 10 lat twórczych. Po wpisach widać co i w jakim czasie mnie porywa, jak rozwijam się w robótkowych pasjach. Fakt, od 2 miesięcy nie ma mnie na moim blogu. Może jak dobrnę kolejny raz do brzegu w moim kolosku to wstawi~ aktualizację.
  Żaden insta gram, fb nie da mi możliwości takiego sobie popisania, opisania co się dzieje w moim robótkowym świecie.
  Ostatnio przeczytałam komentarz od dawnej prowadzącej bloga, że bloger to teraz dziadek. Ten dziadek mi akurat nie przeszkadza
  Pozdrawiam i życzę dalszych owocnych lat 🙂

  OdpowiedzUsuń
 13. Jej, ja dopiero przeczytałam post! Dziękuję, dziękuję! Przedewszystkim Haniu Tobie dziękuję za candy, za blogowanie i za to, że ogółem i w szczególe Ci sie chce :D Marysi za to, że wylosowała karteczke ze mną :D I wszystkim, którzy pogratulowali mi w komentarzach i w duchu :D Moja przygoda z haftem w sieci nie jest długa i ogranicza się jak narazie do płaszczyzny instagramowej, jednakże brałam udział już w kilku zabawach i nigdy nic nie wygrałam - to mój pierwszy raz, tym bardziej moja radość jest większa!! Jeszcze raz ogromne dzięki i gorące pozdrowienia dla wszystkim (tym bardziej gorące, że u nas własnie pada śnieg...)! Buziaki, Paulina!

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje Dla Pauliny ;) i Dla Ciebie z okazji 10 lat :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad :)