poniedziałek, 1 kwietnia 2019

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..." - prezent dla Eli

W tym roku 1 kwietnia to nie tylko dzień żartów i kawałów, ale także finał mojej pierwszej (i raczej ostatniej) wymianki.
Tematem przewodnim były magnes i pocztówka z miejsca naszego zamieszkania, a raczej pochwalenie się w jak pięknej okolicy mieszkamy :)

Na podsumowanie wymianki jeszcze przyjdzie czas - niestety nie od wszystkich uczestniczek dostałam wiadomość, że przesyłka została nadana lub otrzymana... Przykre trochę...

* * *
Dziś napiszę o tym co wysłałam do mojej pary wymiankowej, czyli Eli.

Głównym upominkiem były oczywiście magnes i pocztówka. Nie mogłam się zdecydować na jedno konkretne zdjęcie, dlatego na obu tych pamiątkach jest po kilka zdjęć - pocztówka przedstawia charakterystyczne miejsca w Edynburgu, a magnes - w Szkocji.

Do paczuszki trafiły także kartka z pozdrowieniami, przydasie i słodkości:Prezent się spodobał, co cieszy mnie ogromnie :)

Uczestniczki zabawy zachęcam do publikowania postów ze zdjęciami prezentów - i wysłanych, i otrzymanych :) Za kilka dni podsumuję zabawę i wtedy w osobnym poście umieszczę zdjęcie wszystkich upominków :)

A na swoją przesyłkę jeszcze czekam... :(

* * *
2.04.2019
Od mojej pary wymiankowej wiem, że przesyłka już została nadana :) Pozostaje mi cierpliwie na nią czekać :)

6 komentarzy:

 1. Władnym miejscu mieszkasz :) Ja też jeszcze czekam na swoją paczuszkę :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękną kartkę zrobiłaś i świetne dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny upominek przygotowałaś.
  Szkoda, że Twoja para dała ciała... znam to, ponieważ też kiedyś nie dostałam w odpowiednim czasie upominku w wymiance, którą organizowałam i też mi było strasznie przykro....

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze raz bardzo dziękuję za te skarby! Szkoda, że ktoś kto miał Ci wysłać paczkę na czas dał trochę ciała :( Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Charakterystyczna a jednocześnie śliczna kartka i reszta upominków. Szkoda, że nie wszyscy postępują uczciwie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękności! Po pojawiających się postach widać, że to była niepozorna ale bardzo ciekawa i inspirująca wymianka. Liczę, że lada chwila i do Ciebie paczuszka dotrze.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony po sobie ślad :)